• Свеж
ibasenice Pipette Стенд - Лабораторија Линеарна Pipettor Стои Багажник Pipettor Стојат Поддршка Полица за Лабораторија

ibasenice Pipette Стенд - Лабораторија Линеарна Pipettor Стои Багажник Pipettor Стојат Поддршка Полица за Лабораторија

Rating 
DEN 1963.20

Од стока
Во магацинот

- [По - продажбата на услугата] Ние сме посветени на донесувањето на клиенти добар шопинг искуство. - [Pipette Носителот] Погодна за многу видови на научни pipettors, вклучувајќи еден pipettor, повеќеканални pipettor, Мулти - Волумен Прилагодливи pipettor, фиксна волумен pipettor, Променлива Волумен Pipettor, итн.- [Високо - квалитетни Материјали] производите се моделирани со висока густина инженеринг пластика, со убаво киселина и алкално отпор.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да контактирате со нашата служба за корисници, и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.Пакет Вклучувајќи 1 x pipette држачот. - [Повеќе Стабилна] На pipettor носителот донесува заклучување тока дизајн и двоен триаголник рек поддршка структура, која е постабилна отколку со Z - облик и во облик на течност shifter рамка.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да контактирате со нашата служба за корисници, и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.Карактеристики - Материјал : Пластика.

Детални спецификации

Додатоци на производи