• Свеж
PeavyTailor Emery Pin Перница 10 мл Игла Складирање Организатор, рачно изработени pin Перници за Шиење. Симпатична Облик Игла Перница за Шиење DIY Занаети - Полжави Црвена

PeavyTailor Emery Pin Перница 10 мл Игла Складирање Организатор, рачно изработени pin Перници за Шиење. Симпатична Облик Игла Перница

Rating 
DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

Тоа е двојно ткаенина поставата покрива површина која emery песок нема да излегуваат во јавноста надвор.Тоа драстично ќе се намали ризикот дека децата хаос надвор иглички и игли која е опасна.【Што Е Ова】 : Peavy Tailor шиење pin перница е рачно изработени Игла Држачот за шиење и DIY Занает. 【Материјал Внатрешни】 : внатрешноста на Оваа pin перници за шиење се исполнети со emery песок моќ. 【Материјал Надворешни】 : На материјал надвор од овој игла перница е крпа и ткаенина.Овој производ е исто така многу различни имиња како што се : pin перница, игли за шиење големи очи, pin перници за шиење, големи очи игли за шиење, pincushion, нишка клима уред, шиење pin перница, розова игли за шиење, був перници, розова домати, teapot pincushion, pin перници, doughnut притисни pin-от носител, дрво игла за шиење, honkys poncus, перници евтини, dritz стакло глава игли, pin перници за шиење симпатична, мелени орев школки за pincushions, macusa pin, sent items (пратени ставки, pin перница манекен, објекти за shoebox, бела pin перница, виолетова игли за шиење, волна pin перници за шиење, dritz pin caddy, игла перница, dritz шема кутија, pin перница стол, наноси од домати, боја тркала pin перница за полнење, кактус pin перница, су м перница, pin перница со иглички, манекен pin перница, pin перница за шиење, pin cussion, pincusion, pin кутија перница, игли за шиење и перница, pin и pin перница, виолетова pin уметност, emery pin перница, toin oin oin, pin перница слон, pincushions, мали pin перница, дрвени pin-от носител, розова сомот перница, pin перница, суши pin перница, pin перница кактус, игла, острилка, заборавени seamstress, pincushions за шиење, dritz половина топката, zirkel pin-от носител, prym игли, tapestry игла носителот, yesterdays игли, домати pin перница, перници розова, мелен орев школки, игли носителот, pin носители, игла сортирање pincushion, pin, шиење pin перница симпатична, домат перница, pin coushins, јапонски игли за шиење, вашиот supermart, јапонски игли, pin перница со emery, ballpoint игли за шиење, домат pin перница со јагода, доналд трамп pin перница, шиење розова, pin перница мали, перници пурпурна, виолетова перница кралската.

Детални спецификации

Додатоци на производи