• Свеж
Ruluti 1pcs Игла Pin Перница Дрвени База Pincushions Ткаенина Pin Носителот Шиење Игла за Шиење или DIY Занаети Случаен Боја

Ruluti 1pcs Игла Pin Перница Дрвени База Pincushions Ткаенина Pin Носителот Шиење Игла за Шиење или DIY Занаети Случаен Боја

Rating 
DEN 191.28

Од стока
Во магацинот

Идеален подарок за шиење и љубители на quilting ентузијасти, убаво подарок за мајка ми, почетници, девојки, деца, grandmas, Ден на Мајката, Божиќ, родендени, поднесе жалба на многу од жените, добар изглед, но и практичен.КОРИСНИ АЛАТКИ : pin перница обезбедува безбедно место за чување на пиновите, која е погодно за вас за да ги зачувувате и се повлече во било кое време.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Изработени од Ткаенина ткаенина и исполнет со висока густина полиестер баласт, ова шиење pin перница може да се одржи на иглички или игли уште и да остане безбедно.ДРВЕНА ОСНОВА PIN ПЕРНИЦА : дрвени base pin перница е изработен од полиестер и дрвен материјал, дебела и издржливи, може да се одржи вашата игли или игли безбедно и сигурно, не би повреден вашите прсти.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Корисна големина за шиење кошница,да ги задржи на игли со вас.Функција : Боја : Случајни Color Size : дрвени дното дијаметар од 7.2 см, висок опашка за 4cm Material : дрво + pp cotton Package вклучуваат : 1pc * Pincushions Игла Pin Cushion Notice : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.за вашиот љубезно разбирање.

Детални спецификации

Додатоци на производи