• Свеж
Colaxi Pincushion Pin Перница Перница со Складирање Случај за Крои за Шиење - Стил 3

Colaxi Pincushion Pin Перница Перница со Складирање Случај за Крои за Шиење - Стил 3

Rating 
DEN 196.08

Од стока
Во магацинот

Погоден за шиење, крстот бод, везови, quilting, везана, итн.Може да се користи за чување на шиење додатоци, како што се thimbles, копчиња, монистра, лента мерка, итн.Креативни крпа /pin перница со чување.Корисни gadget за шиење ентузијасти, почетници, crafters, handworking и така натаму.Pin перница обезбедува безбедно место за чување на игла и го задржува вашата иглички и игли безбедно и на дофат.Опис : - Креативни крпа /pin перница со чување. - Може да се користи за чување на шиење додатоци, како што се thimbles, копчиња, монистра, лента мерка, итн. - Pin перница обезбедува безбедно место за чување на игла и го задржува вашата иглички и игли безбедно и на дофат. - Погоден за шиење, крстот бод, везови, quilting, везана, итн. - Корисна направа за шиење ентузијасти, почетници, crafters, handworking и така натаму.Спецификација : - Материјал : Памук, Железо - Случај Дијаметар : Прибл. 7.6 cm / 2.99 инчен - Вкупна Висина : Околу. 7cm / 2.76 inch Package Вклучува : 1 Парче Pin Cushion Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.

Детални спецификации

Додатоци на производи