• Свеж
RTOFO Преносни Пареа Четка, Патување Виси Пеглање Машина, рачен Пеглање Машина се Погодни за Дома Живот и Патување.

RTOFO Преносни Пареа Четка, Патување Виси Пеглање Машина, рачен Пеглање Машина се Погодни за Дома Живот и Патување.

Rating 
DEN 374.40

Од стока
Во магацинот

61 KGProduct големина : 12.Separable резервоарот за вода : Тоа е погодно да додадете вода, вода и електрична енергија поделба резервоарот за вода не излегуваат во јавноста, и голем пареа се долготрајни.Компактно тело, центарот на гравитација на целата машина не е заморно да се одржи, мазна и труд за заштеда на пеглање и грижете се-бесплатно, лесно за чување на home Product име : Рачни облека steamer Heating систем : средно греење на пумпата body Rated моќ : 1200 WRated напон : 220 V~50 Hz/110 V~60 Hz Water капацитет на резервоар : 200ml Panel материјал : не ' рѓосувачки steel Product нето тежина : 0.Компактно тело : центарот на гравитација на целата машина не е уморен да се одржи, мазна и работна енергија, и лесно да се продавница кога ќе излезе од дома. 1200 W високо-моќ пареа : три-димензионални пеглање, брз пареа, навлезат длабоко во облека, длабока грижа за облеката.

Детални спецификации

Додатоци на производи