• Свеж
Amanod Деца Бебе Удобно Сандали Завој Крст-врзани Единствена Креветчето Шупливи Деца Чевли

Amanod Деца Бебе Удобно Сандали Завој Крст-врзани Единствена Креветчето Шупливи Деца Чевли

Rating 
DEN 167.04

Од стока
Во магацинот

Пакет содржина : 1 пар бебе чевли.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.1" Нога Должина : 12.Еластична бенд дизајн го прави лесно да ги тргнеме.5" Нога Должина : 13.7" Возраст : 24 M ЕУ : 14 велика БРИТАНИЈА : 6.5 Големина(CN) : 14 Внатре Должина : 14 CM/5.9" Возраст : 9 M ЕУ : 12 велика БРИТАНИЈА : 4.Симпатична модел дизајнирање е мода, направи вашето бебе повеќе шармантна и убава.

Детални спецификации

Додатоци на производи