• Свеж
LWIILW Отворено Преносни Виткање Потоне ПВЦ Расклопна Кофа, Капацитет: 15L (Црн) (Боја : Црна)

LWIILW Отворено Преносни Виткање Потоне ПВЦ Расклопна Кофа, Капацитет: 15L (Црн) (Боја : Црна)

Rating 
DEN 558.48

Од стока
Во магацинот

Голем капацитет : голем капацитет ранец може да се сместат многу предмети, без разлика дали тоа е храна, алатки, облека, или електронски производи. Многу постабилна дури и исполнети со вода, тоа може да стои на рамна земја и не ќе падне down6.Погоден за различни сценарија : погоден за бизнис патувања, отворено авантури, патувања, кампување, плажи, риболов, kayaking, велосипедизам, патување, и тоа е добар избор за да се донесе тоа. Пренослив, практична и лесно да се use5. Модерен, со компактен и деликатна design3. Не е лесно да се деформирани и од страна на истекување со две раце carry4.

Детални спецификации

Додатоци на производи