• Свеж
erddcbb Памук Бебе Кат Перница,Круг Новороденче Безделник со Врски,Мека Душекот Stuffer Перници

erddcbb Памук Бебе Кат Перница,Круг Новороденче Безделник со Врски,Мека Душекот Stuffer Перници

Rating 
DEN 2253.60

Од стока
Во магацинот

потоа,Предниот се Враќа во Својата Првобитна форма. ■ ИМААТ ЗА ЖИВОТ : Седиште Влошки Ќе Расте Право, Заедно Со Вашето Бебе,да Стане Еден Објект Тие Никогаш не Сакаат Да се откажат.повеќе ОД САМО ПЕРНИЦА,Седиште Влошки Служи Како Кат Перница,Игра Мат И Безбедност Ќебе Кој Останува Со Детето Како Тие растат.за разлика од Перници,Playmats,Bouncers,Ќебиња Или Други loungers;Кат Перница Е Неверојатно Разновиден И Останува Со Вашето Бебе Од Времето Тие Се Родени Преку Безброј Патокази Во Нивниот Живот.како што Ползи,Нивните Докажува Прекрасен Пречка Да се Надминат И Поздрави Место за Да го Соберете Во.Низ Овие Фази,Туркање Во Мека Површината На Подобрува Мускулната Активност И Брзина На Мускулите Развој.

Детални спецификации

Додатоци на производи