• Свеж
AMQDM Симпатична Increative Автомобил потпирачи за глава Меморија Памук столче Вратот Перница Смешно Авто Вратот Остатокот Перница Мека Подлога Патување потпирачи за гл?

AMQDM Симпатична Increative Автомобил потпирачи за глава Меморија Памук столче Вратот Перница Смешно Авто Вратот Остатокот Перница

Rating 
DEN 809.28

Од стока
Во магацинот

Едноставно реши вашиот непријатно столче проблем : нашиот автомобил седиште перница е ергономски дизајниран, само за да се пополни јазот помеѓу столче и вратот, и да се обезбеди поддршка за вашиот постоечки седиште.Удобно и безболна возење : долгорочен возење може лесно да доведе до вратот притисок поени.Тоа може да го апсорбира вратот притисок предизвикан од возење, намалување на болка во вратот, и да се направи вратот удобно.Повеќе user-friendly рамо, рака дизајн : Нашата перница дизајн има две прилагодливи рамо ремени.Висина на потпирачи за глава на автомобилот може да се прилагоди според потребите, погоден за висок и краток луѓе.Дише, кожата-пријателски, и издржливи : На столче pillowcase е направен од најновите плетени ткаенини, меки и удобни, и лесно да се инсталира.Тоа е многу погоден за додавање на вашето столче.Не пропуштајте ја!.По-продажбата на гаранција : Ако имате било производ прашања можете да ми испрати е-маил, во кое било време, и јас ќе одговори во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи