• Свеж
PsSpCo Ротирачки столче,Поддршка Перница Ротирачко Седиште Ротирачки Перница,Попреченост Помагала и Опрема за Домот,Мобилност Сида,D

PsSpCo Ротирачки столче,Поддршка Перница Ротирачко Седиште Ротирачки Перница,Попреченост Помагала и Опрема за Домот,Мобилност Сида,D

Rating 
DEN 618.96

Од стока
Во магацинот

Овој автомобил седиште перница слободно да се врти 360 степени, што го прави лесно да се излезе од автомобилот, столици дома, на кревет, па дури и авионски седишта!Само.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Please овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Го намалува притисокот на зглобовите и мускулите, кои се користат секој ден да седат и да застане, намалување на ризикот од повреда.Ова седиште перница има неуништив внатрешни вртливата механизам кој трае со години.

Детални спецификации

Product material:
Pleated fabric + EVA + plastic
Size:
diameter 40cm
Included:
1x Rotating Seat Cushion :

Додатоци на производи