• Свеж
Цртан Филм Везови Анти-Rollover Бебе Обликувањето Перница Стереотипи Перници

Цртан Филм Везови Анти-Rollover Бебе Обликувањето Перница Стереотипи Перници

Rating 
DEN 2385.60

Од стока
Во магацинот

Материјал : супер меки кристал памук, исполнет со PP свила памук.Прекрасна цртан филм перница : може да се користи како бебе стереотип перница или дете перница.Ова е зголемена верзија и погоден за 1-5 години бебе.Многу практични.Тоа може да се мијат со машина без флуоресцентни агент.Големина : 26*20cm / 10.2*7.8 во, 3-5cm / 1.2-во 2.0.

Детални спецификации

Додатоци на производи