• Свеж
Headband Перики за Црни Жени Директно Човечка Коса Glueless Никој Чипка Пред Перики Човечка Коса Машина Направени Перики Бразилецот Богородица Коса Headband Перики Лесно да с?

Headband Перики за Црни Жени Директно Човечка Коса Glueless Никој Чипка Пред Перики Човечка Коса Машина Направени Перики Бразилецот

Rating 
DEN 1439.76

Од стока
Во магацинот

A : на Вашиот екстензии за коса може да стане испреплетени поради сувост, акумулацијата на маснотии и нечистотии.Брод Надвор Веднаш : 1-3 работни денови за испорака од страна на (1-ден на превозот,2-ден на превозот и стандард превозот),Нема Причина се Врати и Целосна Наплата(Нема Ризик Шопинг).Перика Текстура : 150% густина,полна и густа,без Мирис,метежот-бесплатно,минимум пролевање,Перика Должина : 12-30inch достапни,Перика Тежина : околу 165g-305g по парче тежина.Q2 : Колку Долго го прави косата трае?.Q3 : Коса изгледа малку краток, тоа е вистинската должина?.Прилагодливи Капа Големина : просечна права коса headband перика капа (22.5-23 инчи) одговара на повеќето глава големини,Постојат 4 чешли наоколу и Велкро во грбот,ремени се силни,не е лесно да се деформирани.

Детални спецификации

Додатоци на производи