• Свеж
Краток Афро Кадрава Човечка Коса Перика со Удира Краток Кадрава Перики за Црни Жени Краток Спирала Меки Жив Кадрава Перики Бразилецот Богородица Краток Кадрава Аф

Краток Афро Кадрава Човечка Коса Перика со Удира Краток Кадрава Перики за Црни Жени Краток Спирала Меки Жив Кадрава Перики Бразилецот

Rating 
DEN 957.12

Од стока
Во магацинот

1.Перика Материјал : Овој Краток Жив Кадрава Перика е направен од 100% Вистински Човечка Коса; Тоа е многу меко, без пролевање, не метежот и лесно да се носат.И тоа може да биде обоена, исправи, завиткан. 2.Перика Боја : Овој Краток Жив Кадрава Перика има Природен Црна Боја, што помага да се добие реална и природен изглед. 3.Перика Големина : Овој Краток Жив Кадрава Перика е Просечната Големина е погоден за повеќето луѓе, и можете да го прилагодите ремени според вашата глава. 4.Применливи Прилики:Овој Краток Жив Кадрава Перика е погоден за секојдневна употреба,на тема партија,концерти, свадба, датира и така натаму.Тоа е, исто така, совршен подарок за жени и девојки. 5.Топло Услуга : Вашето задоволство, нашата цел.Ако имате било какви прашања во секое време и секаде, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. 100% Квалитетот Човечка Коса.Убаво Вода Бран.Моден Ретро Изглед.Дише Зголеми Нето.Soft & Удобно.Уредни & Чиста, Повеќе Физички.Прилагодлив На Рака.Добра Пропустливост На Воздух.Лесно да се Носат & Одржување.

Детални спецификации

Додатоци на производи