• Свеж
Краток Бел Перика | Qaccf Краток Брановидна Pelucas Рамо Должина На Жените Целосна Bang Отпорни На Топлина Жените Партија Реални Перика (Брегот На Слоновата)

Краток Бел Перика | Qaccf Краток Брановидна Pelucas Рамо Должина На Жените Целосна Bang Отпорни На Топлина Жените Партија Реални

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

★ 100% Сосема Нов, Црна и Бела Боја, со Брановидна Текстура, Два Стилови, полн бенг и не бенг. ★ Најдобри Топлина Отпорни на Синтетички Влакна,Изгледаат Природно и Мека на Допир, Може да се Restyle во Вашите Потреби по Потреба. ★ Експлозијата е Малку Долго, Треба Намали Го во Вашите Потреби Должина или Едноставно да се стави Настрана и колку Страна Бенг. ★ Перика Капа Турнеја е 22.5 Инчи со Прилагодливи Ремени за да се Вклопи во поголемиот дел Возрасни. ★ Може да се Користи за Cruella Deville Костим, Луд Научник Костим и сите други Костим.

Детални спецификации

Додатоци на производи