• Свеж
YJS Перика на Жените Долга Коса Перика Едно Парче Парче Не повод Одбележувањето на Големиот Бран Долго се Тркалаат Перика U-Облик Коса Екстензија Перика (Боја : Приро?

YJS Перика на Жените Долга Коса Перика Едно Парче Парче Не повод Одбележувањето на Големиот Бран Долго се Тркалаат Перика U-Облик

Rating 
DEN 637.68

Од стока
Во магацинот

● Име : Перика● Димензии : должина 60см● Должина на 45см● Стил : долга кадрава коса● Боја : природна, црна, темно костен, светло кафеава● Коса : мат висока температура жица● Пакет : * 1● Prompt : ➤ не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографија.➤ Благодарение на рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 3-5cm разлика, ви благодарам.➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.Answer : ___________________________ Note : разликата помеѓу големината и сликата не може да го спречи употреба.Добредојдовте на продавницата. ▶Тоа е погоден за многу места, лица, семејства, итн. ▶Мулти-боја и мулти големина опции за вашиот перика.➤ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите, Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.➤ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно. ▶Удобен за носење и не е лесно да падне.➤ Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Детални спецификации

Додатоци на производи