• Свеж
KRN Лабава Бран Бразилецот Човечка Коса, Перики за Црни Жени Glueless Чипка Пред Перики Две Тон Ombre Боја (20 Инчи, Целосна Чипка Перика)

KRN Лабава Бран Бразилецот Човечка Коса, Перики за Црни Жени Glueless Чипка Пред Перики Две Тон Ombre Боја (20 Инчи, Целосна Чипка

Rating 
DEN 2076.00

Од стока
Во магацинот

Капа Големина : Средна Големина Капа Во Акции,Мали Кап И Голема Капа Треба Прилагодено.Материјал : 100% Богородица човечка коса ,имаме Производ тестирање certificate2.Ние Ви Гарантира : 1) Необработени коса без хемиски, па нема штета за health2) Можеме да го прифатиме врати перика Ful наплата без причина ,но не се намали на чипка најдоброто.

Детални спецификации

Додатоци на производи