• Свеж
КОНТИНЕНТАЛНА TerrainContact А/Т Сите-Сезона Радијални Гуми - 265/70R17 115S

КОНТИНЕНТАЛНА TerrainContact А/Т Сите-Сезона Радијални Гуми - 265/70R17 115S

Rating 
DEN 4703.76

Од стока
Во магацинот

Идеален за сите-теренско гуми за CUV, SUV и Лесни Камиони со трајност до освојување на нечистотија, чакал и трева, додека обезбедување мирен, удобно возење на тротоарот.Оваа гума штрајкови на совршен баланс помеѓу off-road влечење и на патот манири.Намалување Отпор На Тркалање.Направен во сад.Одговара тип : Возило се Специфични.Капацитет : 2679 фунти.КО 265/70 R17/SL TERRNCON НА ОЛ.

Детални спецификации

Додатоци на производи