• Свеж
Перење Перење Кошница да го Пореметат Расклопна Складирање Бин Свитлива Pop-Up Облека Кошеви Расадник Забавува за Домашна Канцеларија Dorm Подарок Кошница (Б, 50x30x30cm)

Перење Перење Кошница да го Пореметат Расклопна Складирање Бин Свитлива Pop-Up Облека Кошеви Расадник Забавува за Домашна Канцеларија

Rating 
DEN 152.40

Од стока
Во магацинот

★Водоотпорен и Duerable : Материјал-Полиестер.Високо еластична Полиестер направи тоа трајни доволно и се поврати својата форма наскоро. ★Collaspible дизајн и Голем капацитет : storge кошница дизајн со голем капацитет, големината е 50x30x30cm (приближно).Расклопна корпа за лесно ракување и складирање. ★Стилски Дизајн стилот на перење кошница е модерно.Нашите перење кошница има симпатична животно модели, кои децата ќе се допаѓа многу.И некои едноставни графика се многу погодни за пријатна семејна атмосфера. ★Multifuction : Употреба за дома,кујна,учениците ученичкиот дом за складирање кошница,полица Кошеви на продавница за играчки,книги, облека, чевли, сезонски предмети, Двд-а и бебето работи,сувенири, дневна соба, спална соба, козметика случаи на dressers, и повеќе во дом или канцеларија. ★★100% ЗАДОВОЛСТВО : ве Молиме слободно контактирајте со нас ако има било каков проблем по приемот на производот.Функција : Големина : за 50x30x30cm Одличен Подарок за некого Во бањата или дневна соба, спална соба, го користите за чување, перење кошница Количина : 1pc Стил : Торба Материјал : Polyester Package Содржина : 1 x Складирање торба (без мало пакет).

Детални спецификации

Додатоци на производи