• Свеж
Симпатична Слон Птица Цвет Перење Кошница, Валкани Алишта Перење Кошница Играчка Корпа за Девојки, Момчиња, Деца, Бебе Перење Кошница за Складирање

Симпатична Слон Птица Цвет Перење Кошница, Валкани Алишта Перење Кошница Играчка Корпа за Девојки, Момчиња, Деца, Бебе Перење Кошница

Rating 
DEN 436.08

Од стока
Во магацинот

Домашен текстил за складирање, играчка складирање и домашно милениче производи складирање.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА : Складирање перење кантите се забавен и креативен начин да се организира и во продавница за облека за складирање.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 12.Дом, канцеларија, занает соба, или се користи како перење кошница да додадете еден допир на боја за секоја соба, а исто така се функционални.МАТЕРИЈАЛ : валкана облека кошница е направен од Оксфорд ткаенина ткаенина, внатрешна ткаенина е обложена со ЈП црна Оксфорд ткаенина, а на дното е поддржан од страна на ЈП одбор.На цврстата се справи со не е лесно да се движи и може да се користи за долго време.Нашиот тим, кошеви, имаат различни исклучителна модели.5 cm надвор од валкана облека попречи е отпечатена, а на дното и внатре се сите црнците без печатење.Карактеристики на производот Материјал : Оксфорд ткаенина (полиестер влакна) Големина : 12.7 инчи/32 x 28 x 57.Кога перење е потребно, тоа лесно може да се подигнат од страна на бразлетна и понесени без да се движи на облека.7 инчи/(32 x 28 x 57.Интересни, модерен и симпатична стилови и бои на овие кошници се совршено ја надополнува за градинки и детски соби.СВИТЛИВА ДИЗАЈН : На перење кошница лесно може да се здипли за да зачувате простор кога не е во употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи