• Свеж
None/Бренд Преносни Три-Оддел Голем Капацитет Перење Кошница Светло Сива Складирање, Бања, Спална Соба, Дома, Облека, Кошница (Светло Сива)

None/Бренд Преносни Три-Оддел Голем Капацитет Перење Кошница Светло Сива Складирање, Бања, Спална Соба, Дома, Облека, Кошница (Светло

Rating 
DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

Тежина : 15.Вовед : Не пропуштаат!Она што можете да направите со вашите валкани алишта?Тоа е unhealthful за вас да се фрли на креветот или во плакарот.Поголем капацитет : три мрежа дизајн, давање на повеќе простор.Три решетки дизајн со кој се обезбедува повеќе простор за да ги чувате валкана облека.Прекрасен изглед : чист и уреден изглед дизајн, може да се користи за чување на сите валкана облека, перници, јоргани, листови, долна облека, итн.Можеби, овој Пренослив Три Решетки Голем Капацитет Перење Кошница е совршен за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи