• Свеж
Raxinbang Сите Бакар Ресторан Лустерот Европската Луксузни Топло Студија Светилка Креативни Балкон Aisle Pendant Светилка 40 46cm Таванот Светла

Raxinbang Сите Бакар Ресторан Лустерот Европската Луксузни Топло Студија Светилка Креативни Балкон Aisle Pendant Светилка 40 46cm

Rating 
DEN 15835.20

Од стока
Во магацинот

Тело материјал : бакар.Дадената област : 10-20 метри квадратни.Извор на светлина : E14 извор на светлина.Светилка Димензии : дијаметар 40cm, висина 46cm.Висок квалитет на метал светилка тело, дебел шасија, отпорен на корозија, долготрајна употреба.Мулти-канал процеси мелење, дебели, издржлив, безбеден и сигурен.Апликации : бања, дневна соба, студија, ходникот, кујна, спална, тераса, хотелски соби, ходници, ресторани, магацини, courtyards, сали, тремови.Тело материјал : бакар.Дадената област : 10-20 метри квадратни.Извор на светлина : E14 извор на светлина.Светилка Димензии : дијаметар 40cm, висина 46cm High квалитет на метал светилка тело, дебел шасија, отпорен на корозија, долготрајна употреба.Мулти-канал процеси мелење, дебели, издржлив, безбеден и сигурен.Апликации : бања, дневна соба, студија, ходникот, кујна, спална, тераса, хотелски соби, ходници, ресторани, магацини, courtyards, сали, тремови.

Детални спецификации

Додатоци на производи