• Свеж
3M VHB RP25 Лента Roll - во 12. (W) x 54 ft. (L) Сива Двојно Двострано Лента со Акрил Лепило. Лепила и Ленти

3M VHB RP25 Лента Roll - во 12. (W) x 54 ft. (L) Сива Двојно Двострано Лента со Акрил Лепило. Лепила и Ленти

Rating 
DEN 9265.92

Од стока
Во магацинот

6 mm), мулти-цел акрилик лепило со conformable пена јадро.Оваа лента е совршен за постојано поврзување на апликациите на метал, дрво, стакло, бетон, пластика, и други тешки површини. 3 M VHB Лента RP25 е сива, 0.Оваа лента може да се користи на местото на вежби, навртки, место завари, и течни лепила.Тоа, исто така, се противи на високо-технолошка, топла и ладна температура велосипедизам.Спецификации : 0.Оваа сива пена акрилна лента е брз и лесен-за-применуваат лепила со висока јачина и долгорочна издржливост.Апликации : се обезбеди правилност со селотејп и планината декоративни скратува, се справи со украси, пластични знак панели, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи