• Свеж
LORVIES Симпатична Зајакот и Морков Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Симпатична Зајакот и Морков Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

Rating 
DEN 1031.76

Од стока
Во магацинот

Овој сестран ранец е направена од отпорен на вода.Оваа пелена торба може да се носи 2 начини.Голем капацитет & Лесни овозможува максимизиран складирање сепак, лесен и со мал надворешниот изглед, мерење (L x W x H) : 10.Осигурете се дека имате се што ви треба лесно достапни кога вие и бебето се излезени со Пелена Торба од ALIREA.Ранец е дебела, прилагодлив ремени помогне да се дистрибуираат тежина рамномерно за удобно се вклопуваат.Прилагодено Дизајн, Посебен, Многу елегантен, погоден за шопинг, за патување и други прилики.Двојно патент повлекува дури и понуда на ергономски облик кој го прави лесно брзо да се повлече отвори чантата за да стигнат до објектите во еден кадар.За on-the-go мајки, & татковци слично, патување, продавница, прошетка, и работа удобно користење на 1 торба за сите ваши потреби.8"*14" (за 27*19.Muti-функција & Погодно : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Оваа пространа торба има многу простор и прегради да се одржи и вашиот и бебето потреби и чувајте ги организира.Еден Голем главната преграда, Две шише странични џебови, Една пред патент џеб.Factional Прегради Двојно Патент Врвот, Ракување, Двојно-Рамо Појаси.

Детални спецификации

Додатоци на производи