• Свеж
LORVIES Куче Шарени Графити е Уметност Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Куче Шарени Графити е Уметност Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

Rating 
DEN 1031.76

Од стока
Во магацинот

Водоотпорен Оксфорд ткаенина може да биде многу добро да се спречи инвазијата на дамки, да ги задржи на пакет изгледаат уредно и хигиенски.Голем капацитет & Лесни овозможува максимизиран складирање сепак, лесен и со мал надворешниот изглед, мерење (L x W x H) : 10.6"*7.8"*14" (за 27*19.8*36.5 cm).Можете да ставите шише млеко, шише за вода, облека, пелена, крпа итн.Factional Прегради Двојно Патент Врвот, Ракување, Двојно-Рамо Појаси.Еден Голем главната преграда, Две шише странични џебови, Една пред патент џеб.За on-the-go мајки, & татковци слично, патување, продавница, прошетка, и работа удобно користење на 1 торба за сите ваши потреби.Muti-функција & Погодно : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Прилагодено Дизајн, Посебен, Многу елегантен, погоден за шопинг, за патување и други прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи