• Свеж
LORVIES Пчела Був Пеперутка Цвет Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Пчела Був Пеперутка Цвет Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

Rating 
DEN 1031.76

Од стока
Во магацинот

Прилагодено Дизајн, Посебен, Многу елегантен, погоден за шопинг, за патување и други прилики.За on-the-go мајки, & татковци слично, патување, продавница, прошетка, и работа удобно користење на 1 торба за сите ваши потреби.Осигурете се дека имате се што ви треба лесно достапни кога вие и бебето се излезени со Пелена Торба од ALIREA.Двојно патент повлекува дури и понуда на ергономски облик кој го прави лесно брзо да се повлече отвори чантата за да стигнат до објектите во еден кадар.Еден Голем главната преграда, Две шише странични џебови, Една пред патент џеб.

Детални спецификации

Додатоци на производи