• Свеж
Пелена Торба Ранец, ноќта на Вештерките Тикви Цвет Nappy Торба Водоотпорен Породилно Пелена Торба Бебе Кеси со Шетач Ремени Голем Капацитет Патување Назад Пакет за М?

Пелена Торба Ранец, ноќта на Вештерките Тикви Цвет Nappy Торба Водоотпорен Породилно Пелена Торба Бебе Кеси со Шетач Ремени Голем

Rating 
DEN 1103.76

Од стока
Во магацинот

2 Страна џеб може да се сместат шишиња со вода и чадор.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Пелена торба ранец е погоден за секојдневна употреба, има врвот рачка за лесно се носат. 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали складирање прегради во внатрешноста, мулти-џеб дизајн, од страна на патент, лесно да се стави и да се земе. 1 Пред патент џеб може да се сместат видиме, картички, готовина, салфетка, и други мали предмети.Тоа е голем идеали за вашето бебе туш подароци, Божиќ подарок, мајка подароци, ноќта на Вештерките подарок, подарок за денот на Благодарноста, итн.7(H) in Color : Multicolor Package : 1 x бебе назад пак МАЈКА РАНЕЦ ДЕТАЛИ-Smart Tote Дизајн-Висок Квалитет Двојно Патент-Прилагодлив Рамо, Рака-Анти Кражба Џеб Пелена ранец, торба патување има мулти-џеб дизајн, што е погодно да се организира чување на бебе производи и лесно да се преземе.Големиот отвор овозможува брз пристап до бебе предмети.Тато пелена торба е направен од twill крпа, водоотпорен, издржлив, лесен за носење.ПЕЛЕНА РАНЕЦ ГОЛЕМИНА : 11(L) x 7(W) x 15.Пелена торба purses за жените е карактеристики со основен патент за замрзнување, која е пространа доволно да се одржи пелени, бебешка шишиња, влажни ткива, облека, и мал објект.Девојка пелена торба, се препорачува да се мијат со рака и ја спушти слушалката да се исуши во сенка.SPECIFICATIONMaterial : Twill Size : 11(L) x 7(W) x 15.

Детални спецификации

Додатоци на производи