• Свеж
Елката Жените Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба Секојдневен Патување Назад Пакет

Елката Жените Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба Секојдневен Патување Назад Пакет

Rating 
DEN 983.76

Од стока
Во магацинот

Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.8 W x 14 H Инчи, Само 1.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ЛЕСНА : Големината На Овој Пелена Торба Е 10.За Публиката : Мажи, Жени, Студент, Двојки, Модата На Младите Луѓе, Итн.Можете слободно да го организираме и да се стави на млеко и шишиња со вода, облека, пелени, влошки и други потреби во посебна џебови Мулти-џеб Дизајн, Донесе Двојно Патент Дизајн, се Чувствуваат Удобно И Мазна Кога Ќе го Лизгачот.Со Помош На Армирано-Отклонување На Рамо, Рака И да се Справи, На Мама Торба Има Подолг Живот. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста。.Нашата Мулти-Функционални Пелена Торба Ранец Може да им Помогне на Новите Татко & Мајка ми Родителството го олесни Животот И да ги Задоволи.8 W x 14 H Инчи / 27 x 19. 1 x Главниот Пространа Оддел За Облека, Млеко, Пелена Итн.Прилагодување На Прилагодливи Рамо, Рака За Да Одговара На Вашето Тело.Повод : Патување, Отворено, Кампување, Шопинг И Така Натаму.Празна Торба Може Да Застане, Можете Да Го Носат На Рака Или Задниот Дел На Рамото.Големина : 10.За Период Чистење Ние ви Препорачуваме Рацете се Мијат Не Машина, Не Грижете се За Бледнее И Crumple. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн.Добра Услуга : Ако Имате Било Која Цел Или Проблеми Со Квалитетот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно И Ние Ќе Ви Ги Даде Задоволни Решение.

Детални спецификации

Додатоци на производи