• Свеж
LORVIES Elk Главата со Цвеќе Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Elk Главата со Цвеќе Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

Rating 
DEN 1031.76

Од стока
Во магацинот

Оваа пелена торба може да се носи 2 начини.Можете да ставите шише млеко, шише за вода, облека, пелена, крпа итн.Прилагодено Дизајн, Посебен, Многу елегантен, погоден за шопинг, за патување и други прилики.Ќе ви се допаднат леснотијата со која можете да ги транспорт овој пелена торба — тоа е ранец ремени, па можете да го носат на грб, на рамо, рака да го носат преку рамото како tote кеса и се справува со тоа да се задржи во рака.Ранец е дебела, прилагодлив ремени помогне да се дистрибуираат тежина рамномерно за удобно се вклопуваат.Овој сестран ранец е направена од отпорен на вода.Оваа пространа торба има многу простор и прегради да се одржи и вашиот и бебето потреби и чувајте ги организира.За on-the-go мајки, & татковци слично, патување, продавница, прошетка, и работа удобно користење на 1 торба за сите ваши потреби.8"*14" (за 27*19.

Детални спецификации

Додатоци на производи