• Свеж
Жолта Круна Сино Персоналните Пелена Торба Мулти-Функција Ранец Nappy Торба Патување DayPack за Унисекс

Жолта Круна Сино Персоналните Пелена Торба Мулти-Функција Ранец Nappy Торба Патување DayPack за Унисекс

Rating 
DEN 1002.96

Од стока
Во магацинот

тоа е погоден за рака мие со ладна вода,висат да се исуши.најлон,трајни и модерен.Пред оддел вклучува 3 одделни изолирани џебови кои можат да имаат млеко шишиња.♥♥Услуга : какви Било прашања или проблеми на нашите производи или услуги,ве молиме да се чувствуваатслободно контактирајте со нас,ние ќе, секогаш во вашите услуги. ♥Погодни Прилики : може да се стави храна,облека,вода во шишиња,пелена,книги итн. ♥Материјал : Нашата пелена торба ранец се направени од високо-квалитет најлон материјал и има подобрена засилен патент.Специјален подарок за некој посебно.Водоотпорен материјал,лесно да се избрише чисти. ♥Големина : 10.Имаат се што ви треба додека сте во движење со вашиот малку еден.♥Поместена Прилагодливи Рамо Ремени.Доволно простор и совршена големина за различни намени.На ранец може да се користи како пелена торба,пелена tote торба,го ранец,пелена торба,детската торба,шопинг торба и туристички ранец,погодна за речиси сите активности на отворено,без разлика дали е ден или патување.Поместена назад и прилагодливи рамо ремени за ултра удобност и стабилност.На отклонување на рамо ремени и рачки се потврдени така што тие не ќе биде лесно да се раскинат.На пелена торба ранец се направи совршен подарок за Нова Тато,Нова Мајка,Секој со бебе,Роденден,Денот на Мајката,Божиќ или било какви посебни денови.

Детални спецификации

Додатоци на производи