• Свеж
Tiamu 30Pcs Pegboard Plier Носители, Челик Двојно Јамка Pegboard Куки Додатоци Shelving Екранот Куки за Продавница

Tiamu 30Pcs Pegboard Plier Носители, Челик Двојно Јамка Pegboard Куки Додатоци Shelving Екранот Куки за Продавница

Rating 
DEN 883.20

Од стока
Во магацинот

Tiamu работа за да се обезбеди најдобрите производи и услуги на секој клиент.Спецификации : Боја : silver Material : steel Package Содржина : 1 постави * поврземе(30pcs)Топло напомена : ве Молиме проверете ја големината внимателно пред купување.Сигурен материјал : двојно јамка pegboard куките се направени од челик, полирани површини не се лесно да се рѓа и нула, тие можат да се применат за долго време.Широк апликации : челик pegboard plier носители се погодни за користење во продавница, продавница, супермаркет, гаражи, свлечишта, подруми и работилници, одлична за бесење алатки, бои четки, продолжени кабли, атлетска опрема и така натаму, со што на вашата соба повеќе концизен и чисти.

Детални спецификации

Додатоци на производи