• Свеж
Retekess T128 Ресторан Пејџер Систем,Паметни Повик Копче,Максимум 500,Зглобовите Пејџер,5 4-Копче за Помош Сигнализација Водоотпорен Повик Копчиња за Келнерот,Клиентите,Car

Retekess T128 Ресторан Пејџер Систем,Паметни Повик Копче,Максимум 500,Зглобовите Пејџер,5 4-Копче за Помош Сигнализација Водоотпорен

Rating 
DEN 1439.76

Од стока
Во магацинот

Само на повик копче се водоотпорни, види приемник не е водоотпорен, ве молиме да се заштити вашиот види.Заштитна фолија е поставено на секој види; да се спречи тоа од се изгребани за време на инспекција и транспорт; отстранете ја заштитната фолија пред да го користите; податоците на информации може да се јасно да се види.Retekess е иновациите и напорно работи во областа на Безжична Комуникациска Технологија за повеќе од 10 години. 1 пејџер може да се надополни со безброј види корисници, со оваа функција, 1 клиентите може да се јавите неколку келнери, секогаш им даде на брза услуга.Врвка за околу пејџер изградена-во 400m Ah батерија; полнење 4 часа; режим на 48 часа. 5 x Повик копче и Налепници.Тоа вклучува : Радио; Ресторан повик систем; Туристички водич систем и така натаму.Светлината и мали, лесно да се одржи, не преземањето на просторот.Додадете max. 3 повикување на евиденција покаже во исто време.

Детални спецификации

Додатоци на производи