• Свеж
FAVERO Assioma Дуо Страна на Возилото врз Основа на Моќ Метар

FAVERO Assioma Дуо Страна на Возилото врз Основа на Моќ Метар

Rating 
DEN 18216.00

Од стока
Во магацинот

Лесно да се инсталира.Акумулатори обезбеди 50 часа на употреба.Smart, врвни велосипедизам технологија за да се направи поголемиот дел од секој удар на возилото, со голема сигурност.Достапни во еден (ООН) или двојно (ДУО).Assioma комуницира преку Bluetooth и МРАВКА+ со велосипед компјутери и паметни телефони, и двете Android и i OS.

Детални спецификации

Додатоци на производи