• Свеж
80 Компјутери/многу DIY Симпатична Запечатување Етикета Налепници Покана Поздрав Картичка Разгледници Декоративни Налепница Подарок Етикетата

80 Компјутери/многу DIY Симпатична Запечатување Етикета Налепници Покана Поздрав Картичка Разгледници Декоративни Налепница Подарок

Rating 
DEN 395.76

Од стока
Во магацинот

Направени од премиум материјал, безбеден за секој употреба.Совршен за картички, коверти, кутии, кеси, картони, ткива и повеќе.Совршен завршувањето на допир за да го коверти и пакување.Големина : about3.5cm*3.5 cm.Не може да се користи како деца мотивациони налепници, но, исто така, може да се користи како декоративни налепници за вршење на канцелариски материјал.Пред употреба, ве молиме уверете се дека предмети да бидат испратени се чисти, така што налепници може да се залепи повеќе цврсто.Спецификација : Материјал : Хартија ќе љубов нашата налепници 3.Погоден за свадба партија, празник благослов, домашен текстил, канцелариски материјали и др. 4.Ние сакаме нашите клиенти,ако имате било какви прашања,љубезно ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Детални спецификации

Material:
Paper
You will love our stickers :
3.Suitable for wedding party, holiday blessing, home textiles, office supplies, etc. :
4.We love our customers,if you have any questions,kindly please feel free to contact us,we will do our best help you to solve it. :

Додатоци на производи