• Свеж
Adada тежок Случај за HP OfficeJet 250 Сите-во-Едно Пренослив Печатач (CZ992A)

Adada тежок Случај за HP OfficeJet 250 Сите-во-Едно Пренослив Печатач (CZ992A)

Rating 
DEN 911.76

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Adada Тешко ЕВА Случај за HP Office Jet 250 Сите-во-Едно Пренослив Печатач (CZ992 A).На ѕидот има Мека заштитна обвивка во внатрешноста.Оваа обвивка ефикасно ги штити вашите Промени од добивање гребнатини и држи ги чисти и јасни.Рака на Рака За одржување на уреди се безбедни и корисна.Материјал : ЕВА ;Боја : Црна ; Internel големина : 15.5 x 8 x 4.8 инчи.Случај Само! (уред и додатоци се продаваат посебно).Adada тежок Случај за HP Office Jet 250 Сите-во-Едно Пренослив Печатач (CZ992 A).

Детални спецификации

Додатоци на производи