• Свеж
Крстот Бод Колекции Претходно Печатени Крст-Бод Везови Печат Колекции 11CT Смета Колекции за Почетници Возрасни Деца DIY Дома Декорација Подарок - Пеперутка Кошница 49

Крстот Бод Колекции Претходно Печатени Крст-Бод Везови Печат Колекции 11CT Смета Колекции за Почетници Возрасни Деца DIY Дома Декорација

Rating 
DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

♥комплет вклучува : Овој крст бод не содржи рамка, ќе треба да го завршите сами. (Врз основа на реалните објект примени). ♥Памук конец:бојата на секоја нишка има соодветен број и боја блок на платно, па полесно е да се најде соодветната област на единствена нишка.Пред-печатени боја нема ништо да се направи со бојата на темата. ♥Везови тема : вклучува голем број на обоени конци, .Секоја линија ние обезбедуваме е составен од 6 насоки, така што треба да се подели на 6 насоки во два 3-влакно линии пред вас работа. ♥Погоден за Почетници : Со сите алатки што треба да заврши оваа вез, дури и почетник може да работат лесно и embroider убави модели. ♥DIY : погоден за Tapestry крстот бод, везови, шиење, плетење, совршена како занаетчиски подарок за празникот Божиќ и сл.

Детални спецификации

Додатоци на производи