• Свеж
Крстот Бод Колекции за Почетник Возрасни,Aspen Дрвја во Есен,Печат Крстот Бод Модели,Лесно Needlepoint Везови Дополнителен Комплет за Жените,DIY Везана Материјали

Крстот Бод Колекции за Почетник Возрасни,Aspen Дрвја во Есен,Печат Крстот Бод Модели,Лесно Needlepoint Везови Дополнителен Комплет

Rating 
DEN 600.24

Од стока
Во магацинот

Пакетот содржи:Претходно печатени везови крпа ×1, Игла×2, Allcolor теми,Опис ×1, Цртање ×111 CT се 11 точки на инч на ткаенина.Мрежа на линии на крпа, која може да се измие, но ве молам запомнете, не допирајте ја водата пред да се сврши инаку печатени дел ќе исчезне.

Детални спецификации

Додатоци на производи