• Свеж
BAWAQAF Преносни Хигиената во Тоалет Писоар Момчиња Девојчиња Тенџере Отворено Автомобил Патување Анти-Истекување Медиокритет Деца Тоалет Удобен за Обука Медиокрит?

BAWAQAF Преносни Хигиената во Тоалет Писоар Момчиња Девојчиња Тенџере Отворено Автомобил Патување Анти-Истекување Медиокритет Деца

Rating 
DEN 962.40

Од стока
Во магацинот

➤ ТРАЈНИ & ПРЕНОСНИ : Направен од висок квалитет на трајни пластичен материјал.Лесни, преносливи, лесно да се носат и чиста. ➤ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Дискретни и hygenic, лесно да се измијат чисти по секоја употреба, едноставен и лесен за употреба. ➤ МУЛТИ УПОТРЕБА : Погоден за мажите и жените на сите ges, врзани за кревет, деца.Совршен за кампување, автомобил патување, и др. ➤ Оди Никаде Слободно - На дискретна инка во облик на пишам уред дизајн обезбедува револуционерна опција за жените да оди никаде со овој пренослив женски мокрење уред за жените. ➤ Пишам Стои Слободно во Дивина - Можете да стојат и да пишам без добивање undressed,вие веќе не ќе треба да се најде на јавна бања тоалети,ползиме зад грмушки и клеча над валкани potties со нашите преносни женски уринарна диверзија уред. 1. Течење-доказ дизајн, течење-доказ изолација покривање дизајн за да се спречи истекување на течност, на чиста и хигиенски исправна.2. Запечатување дизајн : устата на садот е запечатен со силиконски прстен за да се обезбеди нема истекување или без мирис, дури и во жешките летни.3. Притиснете го копчето дизајн : отворање на садот усвојува притиснете го копчето дизајн, лесен за употреба.4. Пол класификација, повеќе хуманизирано.

Детални спецификации

Material:
ABS
Capacity:
500ml
Size:
22*8cm
Style / Color:
Girl Pink, Boy Light Blue
Package included:
1 Pc Baby Travel Urinal :

Додатоци на производи