• Свеж
BAWAQAF Преносни 1000ML Преносни Писоар Патнички Автомобил Тоалет Деца Vehicular Медиокритет Пишам Кампување Висок Капацитет Urinals Симпатична Бебе Деца Девојка Момче

BAWAQAF Преносни 1000ML Преносни Писоар Патнички Автомобил Тоалет Деца Vehicular Медиокритет Пишам Кампување Висок Капацитет Urinals

Rating 
DEN 1096.80

Од стока
Во магацинот

➤ ТРАЈНИ & ПРЕНОСНИ : Направен од висок квалитет на трајни пластичен материјал.Лесни, преносливи, лесно да се носат и чиста. ➤ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Дискретни и hygenic, лесно да се измијат чисти по секоја употреба, едноставен и лесен за употреба. ➤ МУЛТИ УПОТРЕБА : Погоден за мажите и жените на сите ges, врзани за кревет, деца.Совршен за кампување, автомобил патување, и др. ➤ Оди Никаде Слободно - На дискретна инка во облик на пишам уред дизајн обезбедува револуционерна опција за жените да оди никаде со овој пренослив женски мокрење уред за жените. ➤ Пишам Стои Слободно во Дивина - Можете да стојат и да пишам без добивање undressed,вие веќе не ќе треба да се најде на јавна бања тоалети,ползиме зад грмушки и клеча над валкани potties со нашите преносни женски уринарна диверзија уред.Опис : Капацитет : За 1000ml Size : 21(L)x10(H)x12.5(H) cm Capacity : За 1000ml Lightweight Easy да carry Convenient Specifications : Погоден за машки и женски.Биде направен од пластика, лесен и лесно да се носат.Пренослив тоалет, совршен за outdoor спортови како што се кампување, планинарење,риболов, патување и така натаму.Пакет Се Вклучени : 1*Урина Шише.

Детални спецификации

Додатоци на производи