• Свеж
Патување Куче Сад со Завртка Врвот Капак - 'Ohana Сад - Има 2 Чаши на Храна

Патување Куче Сад со Завртка Врвот Капак - 'Ohana Сад - Има 2 Чаши на Храна

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Класичен Куче Сад со Пресврт Капа Капак!.Одлично за патување , хотели и секојдневниот екскурзии или дома.На 'Ohana Сад нема да го нарушат и Пресврт Капа Капакот нема да pop-off (исклучено).Има 2 чаши храна безбедно со 6.25 инчен устата.Пресврт Капа Капак може да бидат предадени и да се користи како вода за јадење; празна вода надвор од сад пред транспортирање на својата страна.Продавница Исправено, Не Вода Тесни.Лесно да се чисти - машина за миење садови безбедно направени од издржлив човековите одделение BPA-Free пластика.Microwavable (w/o ззп).Дизајниран во САД и направи во црвена или сина боја со бела капа!.Оваа едноставна 'Ohana Сад е совршен преносни милениче чинија со завртка капа капак за спроведување на храна и вода за да се парк, плажа, или на пат за вашето домашно милениче или чување во фрижидер.Тоа е совршен придружник за луѓе кои сакаат да ги преземат нивните куче насекаде и насекаде, и внатре и надвор.Дизајниран од страна на две пронаоѓачи од Hawai ' јас ова е патентиран производ, инспирирани од нивната poi куче по име Kiki.На poi куче е сленг збор за mutt во Hawai ' јас и "Ohana значи семејство.Уживајте во вашиот 'Ohana Сад и се приклучи на семејството.Mahalo!.

Детални спецификации

Додатоци на производи