• Свеж
Tuff Pupper SuperBigSlurp - Расклопна Куче Чаши | Погодно Куче Патување Чаши w/Складирање Капак | го Задржува Кученца Хидрирани и Полна | Преносни Куче Чаши Вода и Големи Патувањ?

Tuff Pupper SuperBigSlurp - Расклопна Куче Чаши | Погодно Куче Патување Чаши w/Складирање Капак | го Задржува Кученца Хидрирани и

Rating 
DEN 383.04

Од стока
Во магацинот

✅ - ТЕШКИ, ШИРОКА БАЗА, КУЧЕ ПАТУВАЊЕ САД - врвен квалитет, силна, не се лизга, се истури доказ дека сад не ќе пропадне кога се исполнети или се скрши кога падна.Расклопна милениче хранење сад се проширува во две различни големини за вода, храна, третира, дома или во движење. ✅ - СРЕЌЕН, ХИДРИРАНИ И банката на федерални резерви домашни МИЛЕНИЦИ - направи најдобро да се патува придружници и екстра големи преносни вода сад оди секаде каде што вие и вашиот кожен пријател потфат. ✅ - БРЗО, КОМПАКТЕН и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА — кучето чаши за големи кучиња расклопна функција се појавува отворен за да се создаде екстра голем сад.✅ - ЕКСТРА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ + СУПЕР-ТЕНОК СКЛАДИРАЊЕ - кучето чаши вода големи димензии има 40 мл на свежа вода, повеќе од ДВОЈНО од големината на било кој друг расклопна куче сад во собата.Совршен за големи кучиња или мулти-куче семејства.Нашите екстра големи силиконски расклопна сад за кучиња, безбедно обезбедува вашите миленици со свежа вода и храна кога патуваат далеку од дома.Исплакнете и ги чисти во секунди и топ-управување со машина за миење садови безбедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи