• Свеж
20 Најлон Серпентина Патент Зона Патент 12/15/20/50 / 55/60 cm за Шиење Облека Торба Сечење Процес (Боја : Портокал, Големина : 25 см)

20 Најлон Серпентина Патент Зона Патент 12/15/20/50 / 55/60 cm за Шиење Облека Торба Сечење Процес (Боја : Портокал, Големина : 25

Rating 
DEN 1329.60

Од стока
Во магацинот

20 најлон серпентина патент зона патент 12/15/20/50 / 55/60 cm за шиење облека торба сечење процес.Драги пријатели, добредојдовте .Ние секогаш ќе служат за вас тука!.Ако сте заинтересирани за овој производ, ве молиме да го прифатите тоа.

Детални спецификации

Додатоци на производи