• Свеж
Нова Рамнотежа на Жените 410 V7 Трага Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените 410 V7 Трага Работи за Чевли

Rating 
DEN 1029.12

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.ВО Упатуваа outsole обезбедува сестран влечење време и на и надвор од патот активности.Ripstop најлон горниот дел со солиден текстура за дополнителна издржливост.Мека midsole за underfoot удобност.Прилагодливи чипка затворање за кориснички одговара.

Детални спецификации

Додатоци на производи