• Свеж
Керамички нож FKR-140X-БУ сина

Керамички нож FKR-140X-БУ сина

Rating 
DEN 1093.20

Од стока
Во магацинот

Големина : за) ширина 4.5 × длабочина 27 × 2cm висина Hawatari 14cm Тежина : 0.09 кг Телесна : ножот дел / парична казна керамика, контрола / еластомер Земја на потекло : Кина (сечилото дел : Направен во Јапонија) Бесплатно Resharpening билети (на време).Опис на производот Рѓа не за долго-траен, Kyoceras керамички ножеви!Шарени, украсена кујната. "Не' рѓа, деконтаминација белење на OK, острината трае подолго" популарен "Kyocera керамички нож боја тип" во reblogged одделение нагоре.Извршување на леснотијата на контрола, се користи високо-одделение гума зафат.Толку цврсто да се вклопи во рака, и лесен за контрола, тоа е тешко да се лизга.Живописни бои прстен, и жива пријатно кујна.Бидејќи [Карактеристики] ◆ керамика, полесни! ◆ Бидејќи тоа е керамика, тоа не е рѓа! ◆ Бидејќи керамика, острината долготрајни! ◆ 1 пати Слободни Resharpening со билети. ◆ машина за миење садови машина писма. ◆ Бидејќи керамика не надвор од метален вкус, тоа не се нарушат храна вкус.

Детални спецификации

Додатоци на производи