• Свеж
Lurrose 50Pcs Парафински Восок Бања Booties Парафински Загрева Нога СПА Облоги Парафински Восок Рефил Нозе Покрие Кеси Нозе Заштитници Покритие за Therabath Восок Третман Бела

Lurrose 50Pcs Парафински Восок Бања Booties Парафински Загрева Нога СПА Облоги Парафински Восок Рефил Нозе Покрие Кеси Нозе Заштитници

Rating 
DEN 453.36

Од стока
Во магацинот

На нога маски се применливи за различни прилики, патување, дома хотел.- Диви спектар на примена.На нога маски се применливи за различни прилики, патување, дома хотел.Парична казна изработка, за еднократна употреба дизајн, доволно количини за да можете да ја користите, едноставен и лесен, со користење на методи.Диви спектар на примена.- Потребата за секојдневно користење и исто така прекрасен подарок за вашето семејство.Направени од високо - квалитет кеси, вие не ќе се грижи за сите течни протекување ситуација.- Големина : 30x20cm.Тие ќе го сакам нога маски.

Детални спецификации

Додатоци на производи