• Свеж
LONGWIN 200mm(8 инчи) Голема Кристал Дијамант Paperweight Свадба Централен

LONGWIN 200mm(8 инчи) Голема Кристал Дијамант Paperweight Свадба Централен

Rating 
DEN 1919.76

Од стока
Во магацинот

Дијаметар : 200mm(8"), висина : 120mm(4.8").Спакувани во розова подарок кутија.Машина полиран,повеќе сјај.Дијамант е симбол на вечната потрага по љубов и лојалност.Препорачуваме како ден на мајката подарок и денот на вљубените подароци, Може да се користи како свадба и партија централен,дома декорација, cristmas декорација, исто така се идеални за роденден, фестивал подарок.Материјал : K9 Кристал, која е една од највисок квалитет и повеќето трајни Оптичко Стакло-Кристали на пазарот и е ценет не само за своите јасност но неговата издржливост во прилог да биде прифатлива.K9 Кристал е изборот на кристал користи за да се направи призми за ласери!K9 го има истиот физички својства како 24% на чело кристал како што полирање, сјае како и сјаат исто како и 24% на чело стакло (кристал), но не мора да доведе, тоа е полесен отколку на чело стакло и потрајни.Овие камења се машина полиран, со оваа технологија се направи камења во облик на добро и повеќе блескавата и око-фаќање.Тоа може да се користи како свадба, забава, дом, канцеларија декорација и било фестивал подарок.

Детални спецификации

Додатоци на производи