• Свеж
НП Јога Облека Женски висока Половината Хип Професионален Спортски Фитнес Носат Панталони

НП Јога Облека Женски висока Половината Хип Професионален Спортски Фитнес Носат Панталони

Rating 
DEN 1204.80

Од стока
Во магацинот

8 инчен (1-2 cm) се разликуваат поради прирачник за мерење,вистинска боја може да се малку различни преку веб-сајтот слика се должи на компјутер на екранот е со резолуција, контраст ет.Секси и модерен дами жените слаби тесни долго leggings бел дното панталони, направи што повеќе привлечни и стилски,Направен од високо-квалитет ткаенини, меки и удобни за подобра заштита на вашиот еластична кожа.Одлично за секојдневните работи околу и.Овие панталони само се вклопуваат нежно и сигурно.Фенси ноќните излети, ноќта на Вештерките, Клубска, Чисто и лесно да се спарите со Т-маици, Fleeces или било облека.Машина За Миење.

Детални спецификации

Додатоци на производи