• Свеж
BenBoy Мажите Снег Скии Отворено Водоотпорен Windproof Руно Товар Пешачење Панталони

BenBoy Мажите Снег Скии Отворено Водоотпорен Windproof Руно Товар Пешачење Панталони

Rating 
DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Засилен сокриени тока затворање прави вашиот фустан послободно.Патент џебови ажурирајте го вашиот телефон,копчиња и други лични предмети безбеден.Стилски снег панталони за мажите,совршен за зимски активности на отворено како пешачење,mountaineering,кампување,скијање,сноубординг и други зимски активности.Еластична корселе го прави вашиот половината удобно.100% Полиестер.Колената крои се користи носат-отпорни ткаенини и дизајниран со pleats, овозможува голема мобилност околу коленото област, кога ќе се наведнуваат и клеча.Водоотпорен windproof отворено панталони со руно обвивка,бидете топли и суви во ладно и windy времето.Патент џебови ажурирајте го вашиот телефон,копчиња и други лични предмети безбеден.Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања , ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди најдобра услуга за вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи