• Свеж
BenBoy Мажите Снег Скии Отворено Водоотпорен Windproof Руно Товар Пешачење Панталони

BenBoy Мажите Снег Скии Отворено Водоотпорен Windproof Руно Товар Пешачење Панталони

Rating 
DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Колената крои се користи носат-отпорни ткаенини и дизајниран со pleats, овозможува голема мобилност околу коленото област, кога ќе се наведнуваат и клеча.Патент џебови ажурирајте го вашиот телефон,копчиња и други лични предмети безбеден.Засилен сокриени тока затворање прави вашиот фустан послободно.Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања , ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди најдобра услуга за вас.На пешачење панталони се изработени од 92% полиестер и 8% spandex, кои се водоотпорни, windproof, топло,отпорни на абразија и не pilling.Водоотпорен windproof отворено панталони со руно обвивка,бидете топли и суви во ладно и windy времето.100% Полиестер.Водат ткаенина - 92 % Полиестер, 8% spandex.Еластична корселе го прави вашиот половината удобно.Засилен сокриени тока затворање прави вашиот фустан послободно.Колената крои се користи носат-отпорни ткаенини и дизајниран со pleats, овозможува голема мобилност околу коленото област, кога ќе се наведнуваат и клеча.Патент затворање.Патент џебови ажурирајте го вашиот телефон,копчиња и други лични предмети безбеден.

Детални спецификации

Додатоци на производи