• Свеж
BenBoy Мажите Снег Скии Отворено Водоотпорен Windproof Руно Товар Пешачење Панталони

BenBoy Мажите Снег Скии Отворено Водоотпорен Windproof Руно Товар Пешачење Панталони

Rating 
DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Еластична корселе го прави вашиот половината удобно.Засилен сокриени тока затворање прави вашиот фустан послободно.Еластична корселе го прави вашиот половината удобно.На пешачење панталони се изработени од 92% полиестер и 8% spandex, кои се водоотпорни, windproof, топло,отпорни на абразија и не pilling.Водат ткаенина - 92 % Полиестер, 8% spandex.Колената крои се користи носат-отпорни ткаенини и дизајниран со pleats, овозможува голема мобилност околу коленото област, кога ќе се наведнуваат и клеча.Тенок одговара softshell панталони со прилагодливи корселе со појас,на крпеница колената се силни и го носат-отпорни.Патент затворање.Answer : ___________________________ NOTE : Почитувани клиенти, ако имате било какви прашања , ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди најдобра услуга за вас.Водоотпорен windproof отворено панталони со руно обвивка,бидете топли и суви во ладно и windy времето.Патент џебови ажурирајте го вашиот телефон,копчиња и други лични предмети безбеден.

Детални спецификации

Додатоци на производи