• Свеж
Liveinu Сет од 2 Декоративни Панели Pompon Полу Чиста Светлина Филтрирање Прозорец Завеси Драпериите Прозорецот Третман Панели Лен за Спалната соба & Дневна Соба 55 W x 63 L Л?

Liveinu Сет од 2 Декоративни Панели Pompon Полу Чиста Светлина Филтрирање Прозорец Завеси Драпериите Прозорецот Третман Панели Лен

Rating 
DEN 314.40

Од стока
Во магацинот

ПАКЕТ ДЕТАЛИ : Секој пакет содржи две (2) чиста странични панели со прачка џеб /две (2) чиста странични панели со Pleat Лента /две (2) чиста странични панели со Grommet(зависи од она што ќе го изберете) .Овие лен завеси се толку меки на допир и елегантен.МАШИНА ПЕРАТ : Машина за Миење Ладно, нежен циклус со благ детергент.Кул железо ако е потребно.Тие дефинитивно ќе се овозможи сончевата светлина да влезат во собата додека ви даваат некои приватноста кога вашите гости се повеќе.ПАКЕТ ДЕТАЛИ : Секој пакет содржи две (2) чиста странични панели со прачка џеб /две (2) чиста странични панели со Pleat Лента /две (2) чиста странични панели со Grommet(зависи од она што ќе го изберете) .Тие дефинитивно ќе се овозможи сончевата светлина да влезат во собата додека ви даваат некои приватноста кога вашите гости се повеќе.Собори Сува Ниска.Liveinu Лен Сет од 2 Декоративни Панели Pompon Полу Чиста Светлина Филтрирање Прозорец Завеси Драпериите Прозорецот Третман Панели за Спалната соба & Дневна Соба ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : мека види преку ткаенина завеси со рабовите на pompon.Овие завеси со прачка џеб може да се вклопи во било кој род и до 1.Овие завеси со прачка џеб може да се вклопи во било кој род и до 1.СОВРШЕН ЗА СИТЕ СОБИ : Овие чиста завеси нудат како елегантен изглед тие можат да одат било каде во домот.Од вашата дневна соба на вашата спална соба, овие безвременски, луксузни чиста странични панели навистина ќе го поставите на совршена расположение на релаксација.

Детални спецификации

Додатоци на производи